Назад

ЛІТО 2024 вже близько!

Автор:
Олександра (Саша) Петрова
May 22, 2024

Школа "Світло" рада повідомити, що ми успішно забезпечили 12 повністю профінансованих місць у літніх школах у Великобританії та 2 у США, і ще більше можливостей на горизонті! Це неймовірний шанс для наших студентів зануритися в англомовне середовище, застосовуючи навички англійської мови, які вони здобули в школі "Світло". Цей збагачуючий досвід не лише сприяє особистісному зростанню та глобальній обізнаності, але й забезпечує наших учнів необхідними інструментами для світлого майбутнього у нашому взаємопов'язаному світі. Це також чудова можливість для них здобути незалежність, дослідити нові види діяльності, відпочити та створити міцну дружбу з однолітками з усього світу.

 1. Літня школа ISSOS

В Єльському університеті, США (2 місця)

Розташована в прекрасному кампусі одного з найпрестижніших університетів світу, ISSOS в Єлі щороку пропонує захоплюючий досвід для 13-18-річних підлітків з понад 80 національностей. Іноземні студенти матимуть можливість навчатися разом з англомовними студентами, збагачуючи свій культурний досвід. Протягом тритижневої програми всі студенти обирають один академічний та один факультативний предмет для вивчення, що доповнюється цікавими заходами. ISSOS Yale - ідеальне місце для проведення незабутнього літа.

 1. BOSS (5 місць)

Гастінгс, Кент, Великобританія. Спеціальна можливість для наших молодших студентів!

Buckswood Overseas Summer School (BOSS ) розташована поблизу Гастінгса, чарівного приморського містечка в південній частині Англії. Заснована у 2011 році, літня школа з тих пір гостинно приймає студентів віком від 8 до 17 років. Окрім чудової команди та захоплюючої програми, BOSS славиться своєю системою будинків, де студенти постійно беруть участь у дружніх змаганнях, намагаючись заробити якомога більше балів для свого будинку, щоб отримати піцу в п'ятницю в якості нагороди!

 1. MPW Кембридж та Лондон, Великобританія (6 місць)

Літня школа MPW розташована в самому серці мальовничого історичного міста, поруч із престижним Кембриджським університетом. Для учнів віком від 14 до 17 років ми пропонуємо кілька програм на вибір, які дають можливість дослідити свої академічні інтереси, відвідати лекції професорів університету та насолодитися повноцінним розкладом дозвілля. Літня школа MPW - це ідеальне місце для вивчення майбутньої кар'єри та академічних предметів у цікавій формі!

 1. Сент-Джайлз (1 місце)

Літня школа Сент-Джайлз пропонує чотири локації: Брайтон (University of Brighton), Лондон (UCL), Кентербері (King's School) та Оксфорд (Oxford Brookes University). Програма розрахована на учнів віком від 12 до 17 років і передбачає проживання в різних школах-пансіонах та університетах, пропонуючи занурення в британське середовище. St Giles також пропонує захоплюючу соціальну програму, яка дозволяє студентам вивчати англійську мову через практичний досвід, авантюрні заходи та дослідження різних місць по всій Англії.

Чого очікувати?

Екскурсії

Літні школи у Великій Британії пропонують широкий вибір екскурсій, часто включаючи поїздку до Лондона, де студенти досліджують місто і відвідують такі відомі пам'ятки, як Букінгемський палац, Біг-Бен, Ковент-Гарден, Оксфорд-стріт, Трафальгарська площа, Лестер-сквер і Гайд-парк, серед інших. Ці поїздки, як правило, також включають відвідування відомих музеїв і галерей, таких як Музей природознавства, Національна галерея, Музей науки і Британський музей, а також трохи вільного часу для шопінгу. Крім того, студенти можуть мати можливість дослідити інші захоплюючі місця під час свого перебування, деякі з них - Брайтон, Віндзор, Гастінгс, Істборн, Кентербері та Кембридж, кожне з яких багате на історичні та культурні пам'ятки.

Студенти, які їдуть до Єльського університету, матимуть можливість відвідати Єльський університет, Єльську художню галерею та Науковий центр Коннектикуту, а також здійснити поїздки до Нью-Йорка та Бостона. У Нью-Йорку студенти матимуть нагоду побачити такі визначні пам'ятки, як Центральний парк, 5-а Авеню, Рокфеллерівський центр, Таймс-сквер та Музей сучасного мистецтва (MOMA), серед інших. У Бостоні пішохідна екскурсія містом вздовж знаменитої Алеї Свободи пропонує глибоке занурення в багату історію міста, доповнене можливостями дослідити його різноманітні магазини та яскраву культуру.

Академічна програма:

БОС

 • 20 годин англійської на тиждень
 • Заняття з підготовки до іспитів
 • Загальні заняття з англійської мови
 • Проектні заняття, які фокусуються на більш веселих і творчих темах
 • Іспит ESOL в кінці курсу з отриманням сертифікату міжнародного зразка

ISSOS

 • 1 навчальний предмет на вибір: бізнес та підприємництво, творче письмо, дебати, англійська мова, навчальні навички
 • 1 вибірковий предмет на вибір: фотографія, кіно, лідерство на природі, театр, теніс

Літня школа MPW

 • 1 навчальний предмет на вибір: вища математика та розв'язування задач; бізнес, фінанси та економіка; обчислювальна техніка, робототехніка та штучний інтелект; право, політика та міжнародні відносини; медицина та наука; психологія та соціологія
 • 1 предмет з життєвих навичок EtonX на вибір: публічні виступи; творче вирішення проблем; життєстійкість; вплив; підприємництво; критичне мислення; академічна англійська та загальний IELTS.
 • Збагачувальні заняття: можуть включати екскурсії, лекції університетських професорів та запрошених спікерів.

Сент-Джайлз

 • 20 уроків (16,7 годин) на тиждень
 • Щотижневі тематичні уроки та заходи сприяють практичному застосуванню вивченого матеріалу
 • Навчання мовним навичкам
 • Робота над проектом

Діяльність

Коли студенти не зайняті навчанням чи екскурсіями, вони беруть участь у різноманітних приємних та цікавих заходах. Ці заходи включають спорт, декоративно-прикладне мистецтво, вправи на згуртування колективу, вікторини, а також театральні та музичні заняття протягом дня. Крім того, для продовження веселощів заплановані захоплюючі вечірні заходи. Ці заходи включають широкий спектр змагань та шоу, таких як вишибали, міні-олімпійські ігри, покази мод, міжнародні вечори, караоке, кольорові війни, вогнища та багато іншого, що гарантує, що кожен знайде щось цікаве для себе.

Як дістатися до місця?

Процес прийому до літніх шкіл визначається командою "Світло" та вчителями-волонтерами, які ретельно відбирають кандидатів на основі їхньої відвідуваності, успішності, обов'язків у школі та загального доброго і працьовитого характеру. Отже, що потрібно зробити, щоб стати кандидатом на участь у літній школі?

 1. Підтримуйте високу відвідуваність
 2. Виявляти ентузіазм під час уроків
 3. Брати активну участь у житті школи (наприклад, бути префектом, наставником, членом студентської ради або ради будинку тощо)
 4. Заробляйте домашні бали
 5. Будьте позитивними та добрими до інших!

Як виглядало минуле літо зі Svitlo?

Влітку 2023 року школа "Світло" запропонувала 14 нашим учням, які були відібрані на основі їхніх заслуг під час уроків та внеску в шкільне життя, відвідати Великобританію та взяти участь у 2 тижнях дивовижних літніх шкільних програм! Завдяки пожертві у розмірі 7 000 фунтів стерлінгів від приватного донора з України на транспортні та візові витрати, Svitlo Education змогла налагодити партнерство з 5 літніми школами по всій Великобританії та забезпечити 14 місць у літніх школах на суму 39 289 фунтів стерлінгів. Для всіх студентів це була неймовірна можливість отримати необхідні навички та знання, а також весело провести час!

Відкрий для себе літо

"Під час моєї поїздки до Великобританії культурні відмінності вразили мене як ніщо інше. У новому середовищі я навчилася не боятися проявляти ініціативу, стала більш відкритою та впевненою у собі. Я також дізнався більше про культуру Англії. Табір дуже запам'ятався! Я не тільки насолоджувався цією поїздкою як веселим дозвіллям, але вона також стала значним кроком у моєму особистісному зростанні. Цей досвід зробив мене сильнішою та сміливішою людиною".

Ярослава‍

Сент-Джайлз Інтернешнл

"У поїздці мене вразило все, починаючи з того, скільки нових друзів і знайомих я знайшла, і закінчуючи незабутніми враженнями та спогадами. У таборі я покращила свою англійську, стала більш відкритою і дізналася багато нового про життя в Англії".

Анна‍

Літня школа Баксвуд Оверсиз (BOSS)

"Під час поїздки я навчилася спілкуватися з людьми різних культур, покращила свою англійську, дізналася більше про Англію та опанувала навички самостійних подорожей. Табір був неймовірно захоплюючим, з чудовими студентами та викладачами, цікавими екскурсіями та заходами. З поїздки я привезла з собою нових друзів та незабутні враження".

Аліна‍


Літня школа MPW

"Під час поїздки у мене залишилися позитивні враження від різноманітних пам'яток, які я побачив у Великобританії та інших культурах. За два тижні навчання в MPW College я успішно покращила свій рівень розмовної англійської, принаймні вдвічі! Я дуже рекомендую MPW College і гарантую, що це будуть найкращі два тижні вашого літа".

Євген‍

Школа Харроу

"Табір показав мені, що навчання може бути цікавим і веселим не лише в класі, а й під час спілкування з однолітками та вчителями поза класом, під час цікавих ігор чи танців! За два тижні я покращила свою англійську, здобула важливі навички ведення дебатів, спробувала багато нових цікавих видів діяльності та чудово провела час. Але найголовніше - я знайшла нових друзів з різних країн, з якими підтримую зв'язок і донині".

Нікіта.