Назад

Рука допомоги ЄБРР

Автор:
Юлія Косько
May 22, 2024

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) став ще одним сильним прихильником школи "Світло". За допомогою різних заходів зі збору коштів група співробітників ЄБРР має намір досягти мети у 25 000 фунтів стерлінгів, які будуть передані школі "Світло".

Наприклад, 8 жовтня вони завершили Лондонський півмарафон і вже зібрали майже п'яту частину своєї мети. 16 листопада наша засновниця, Юлія Косько, розповіла про роботу, яку ми проводимо в школі "Світло" в штаб-квартирі ЄБРР у Лондоні.

Як тільки мета буде досягнута, банк щедро покриє всі витрати. Ця підтримка має вирішальне значення для нас, оскільки ми є невеликою та молодою благодійною організацією з амбітною місією - виховувати майбутніх лідерів України. Підтримка та фінансова допомога від великих компаній є важливими для нашого подальшого розвитку, щоб більше українських дітей мали доступ до якісної освіти, незважаючи на війну, що триває.

Збір коштів для ЄБРР триває до Різдва, і їм потрібна будь-яка підтримка. Ви можете допомогти їм у досягненні їхньої мети, перейшовши за перейшовши за посиланням